بازگشت به صفحه کامل

سخنگوی ناجا:

قرارگاه‌های اربعین در تمام سازمان‌ها تشکیل شده است/ هیچ مشکل امنیتی در مرزهای کشور نداریم/ اشراف کامل نیروهای نظامی و انتظامی از سرحدات مرزی تا دل پایتخت


سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر توصیه داعش به نیروهای خود برای زیر گرفتن دسته‌های عزاداری گفت: این موضوعات شایعه است و با اشراف کامل اطلاعاتی نیروهای نظامی و انتظامی در سطح کشور از سرحدات مرزی تا دل پایتخت هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از دانا:سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی در خصوص شایعات مطرح شده در مورد تهدیدات داعش گفت: این موضوعات شایعه است و با اشراف کامل اطلاعاتی نیروهای نظامی و انتظامی در سطح کشور از سرحدات مرزی تا دل پایتخت هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

 

وی افزود: امروز امنیت دولت محور و پلیس محور نیست بلکه مردم محور است و همه باید خود را در اعتلای امنیت سهیم بدانند؛ نظارت و مراقبت خود مردم در ایام ماه محرم بهترین وسیله برای مقابله و پیشگیری از حوادث امنیتی است.

 

سخنگوی ناجا در خصوص مسائل مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر مسموم بودن غذا‌های نذری گفت: توصیه‌های امنیتی در این زمینه پیش از این به هیئت‌ها اعلام شده؛ ضمن اینکه هیئت‌های مذهبی مورد اطمینان همه مردم و معتبر هستند و هیچ گونه نگرانی در این زمینه نداریم.

 

سردار منتظرالمهدی در خصوص طرح ناجا برای حفاظت از مرزها و برقراری امنیت زائران اربعین گفت: قرارگاه‌های اربعین در تمام سازمان‌ها تشکیل شده و ما مسائلی را که مربوط به حوزه‌ی امنیت است را با دقت بیشتری بررسی و رصد می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان کشور ما همواره به دنبال وارد کردن ضرباتی به ایران هستند ادامه داد: ناجا با استفاده از تمام شیوه‌ها و روش‌های امنیتی و اطلاعاتی سعی در برقراری امنیت در مرزها دارد و تمام تلاش خود را برای حفاظت از مرزها و زائران انجام می‌دهد.

 

سخنگوی ناجا اظهار داشت: هم اکنون حال مرزها خوب است و هیچ مشکل امنیتی در مرزهای کشور نداریم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.