بازگشت به صفحه کامل

آیت‌الله اعرافی:

ضعف‌های جدی در برخی مسئولان وجود دارد؛ باید خود را اصلاح کنند


آیت‌الله اعرافی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: حساب اغتشاش‌گران جدا است ولی مردم درد ورنج دارند.

به گزارش میبدخبر، آیت‌الله اعرافی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قم با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: باید دغدغه قشر ضعیف را موردتوجه قرار دهیم، حساب اغتشاش‌گران جدا است ولی مردم درد ورنج دارند.

عضو فقهای شورای نگهبان ادامه داد: باید به این موضوع توجه شود که وابستگی بودجه و اقتصاد را از خام فروشی و فروش نفت جدا کرده و اقتصاد بر پایه تولید داخلی باشد که غرب 200 سال است این مسیر را طی کرده است.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به لزوم توجه به توانمندی‌های داخلی افزود: کنترل فرارهای مالیاتی و قاچاق و حمایت از تولید باید مورد تأکید مسئولان باشد و به سمت اقتصاد مستقل پیش رفت و حرکت کرد.

 

شکست قدرت انقلاب نقشه جدید آمریکا، اسرائیل و آل سعود است

 

آیت‌الله اعرافی عنوان کرد: نقشه جدیدی توسط آمریکا و اسرائیل و رژیم آل سعود طراحی‌شده است و تلاش می‌کنند قدرت انقلاب را بشکنند و موضوع گران شدن بنزین بهانه‌ای برای ضربه به انقلاب اسلامی بود.

 

وی بیان کرد: خطی دنبال می‌شود تا محور مقاومت با اغتشاش و ناامنی شکسته شود و در این زمینه آمریکا برنامه‌ریزی کرده است، ترامپ و نتانیاهو و مزدوران آن‌ها تلاش می‌کنند جامعه امن ایران را از بین ببرند.

 

موجی آمده است تا عزت ایران اسلامی را بشکند

 

امام‌جمعه قم بابیان اینکه ضعف‌های جدی در برخی مسئولین وجود دارد وباید خود را اصلاح کنند،گفت: موجی آمده است تا عزت ایران اسلامی را بشکند ولی با قدرت ملت ایران و شجاعت مقام معظم رهبری و همت مسئولین، دشمن در این مسیر هم شکست می خورد.

آیت الله اعرافی با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در مراسم راهپیمایی اخیر بیان کرد: مسئولان باید تلاش کرده و جبران کنند و در این زمینه باید از نیروی انتظامی و سپاه و بسیج تشکر کرد و از حضور چشم گیر مردم در خنثی سازی این آشوب ها تقدیر کرد و خدا را بابت رهبری شجاع و حکیم شاکر باشیم.

وی افزود: از وزارت ارتباطات و مسئولین درخواست می‌شود که شبکه ملی داخلی اینترنت را دنبال کنند، اقدامات انجام شده کافی نیست و همه صاحب نظران تاکید دارند با همتی بلند می‌شود شبکه ملی را ایجاد کرد.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور خاطرنشان کرد: باید شبکه ملی قوی داشته باشیم و اطلاعات رسانی خوب در جامعه انجام داده و علم دانش را در کشور ترویج کنیم، امروز نیز در قم پایگاه علم و جهاد و اقتدار مطالبه ما تسریع در زیرساخت‌های شبکه ملی است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.