Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد شکست امریکا در تحریم های اقتصادی علیه ایران را با اتحاد مردم و هوشیاری مسئولین کشورمان قطعی عنوان کرد و گفت: این ملت با اتحاد خود و عبور از تحریم اقتصادی ، یکبار دیگر سیلی محکمی به امریکا خواهد زد.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام علیرضا حسنی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میبد با تسلیت ایام شهادت حضرت امام سجاد(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی‌، اظهار داشت: نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی و نظام ولایی خودش را حفظ و با عموم مردم هم با کمال رحمت و رعفت رفتار کند.

وی با اشاره به مسائل اخیر اقتصادی کشور ابراز داشت: با توجه به اینکه کشور درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی است باید فرماندهی مسائل اقتصادی در این موقعیت ویژه و حساس عین فرماندهان زمان جنگ چابک باشد تا بتواند در میدان جنگ تمام عیار اقتصادی پنجه در پنچه دشمن بیافکند.

خطیب جمعه موقت میبد خطاب به دولت از خالی بودن بعضی از وزارتخانه ها از وزیر گفت: در این برهه حساس بعضی از وزارتخانه‌هایی که باید در صف مقدم حل مسائل اقتصادی باشند، بدون وزیر مانده‌اند و لذا تعلل دولت در این زمینه جایز نیست.

حجت الاسلام حسنی در ادامه افزود: اگر بخواهیم مسائل اقتصادی سر و سامان بگیرد قوه قضائیه باید با اقتدار با مفسدان اقتصادی خصوصا با دانه درشت ها برخورد کند.

وی بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از جنگ روانی در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها دانست و اظهار داشت: از مردم می‌خواهیم در این اوضاع اقتصادی تحت تاثیر جنگ روانی و فضاسازی‌ها قرار نگیرند.

امام جمعه موقت میبد شکست آمریکا در تحریم های اقتصادی علیه ایران را با اتحاد مردم و هوشیاری مسئولین کشورمان قطعی عنوان کرد و اذعان داشت: این ملت با اتحاد خود و عبور از تحریم اقتصادی ، یکبار دیگر سیلی محکمی به امریکا خواهد زد.

وی با اشاره به حرف‌ وحدیث‌ها درخصوص مسأله FATF از وکلای ملت خواست در بررسی مسأله FATF با سوظن برخورد کنند و به تذکرات دلسوزانه رهبر انقلاب و موضع گیری مراجع درخصوص خطر تصویب این لایحه توجه کنند تا به سرنوشت برجام که در بیست دقیقه تصویب و موجب این همه خسارت برای کشور شد، دچار نشود.

حجت الاسلام حسنی در پایان با اشاره به تجمع هفتصد هزار نفری بسیجیان در نقاط مختلف کشور به ویژه تجمع یکصد هزار نفری در ورزشگاه آزادی گفت: این همایش در آستانه چهل سالگی انقلاب و در این موقعیت حساس مملکت و وضعیت اقتصادی و بعد از حادثه تروریستی اهواز ، پیام روشنی به دشمنان داشت تا بفهمند با چه جوانانی روبرو هستند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.