بازگشت به صفحه کامل

با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان؛

ساختمان جدید پرستاری شهرستان میبد مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد


ساختمان جدید پرستاری شهرستان میبد با اعتباری بالغ بر 500 میلیون تومان مهرماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

به گزارش میبد خبر، "حسین فلاح" فرماندارمیبد به همراه " هوشنگ مهرپرور " معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و"شهاب‌الدین عزیزالدینی" رئیس دانشکده پرستاری و جمعی از مسئولین از ساختمان جدید دانشکده پرستاری این شهرستان بازدید کردند.

"حسین فلاح" فرماندارمیبد در حاشیه این بازدید بابیان اینکه این مجموعه قبلاً در اختیار دانشگاه میبد بود، گفت: خوشبختانه با پی گیری‌های مجدانه امام‌جمعه، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی و خود دانشگاه، این ساختمان با دستوری که وزیر بهداشت و درمان، 2 سال پیش صادر کرده بودند؛ به مبلغ 2 میلیارد و یک‌صد میلیون تومان از ردیف اعتبارات متمرکز تأمین اعتبار و خریداری شد.

وی افزود: درگذشته دانشکده پرستاری در محوطه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) قرار داشت که مشکلات و تنگناهایی را برای دانشجویان به همراه داشت.

فلاح ابراز داشت: امیدواریم با این اقدام و مستقل شدن دانشکده پرستاری در فضای مجزا بتوانیم رشته‌های بیشتری را در این دانشکده پذیرش و فضای خوبی را برای دانشجویان فراهم کنیم.

فرماندارمیبد در ادامه اذعان داشت: ساختمان جدید دانشکده پرستاری در حال حاضر با 500 میلیون تومان اعتبار از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در حال بهسازی است و قرار است در اول مهر راه‌اندازی شود.

"شهاب‌الدین عزیزالدینی" رئیس دانشکده پرستاری میبد با اشاره به پتانسیل‌های شهرستان میبد ازلحاظ تجهیزات درمانی ازجمله ام آر آی و سی‌تی‌اسکن اظهار داشت: امیدواریم یکی از مجهزترین دستگاه رادیولوژی را هم بتوانیم در این مجموعه و در شهرستان میبد راه‌اندازی کنیم.

" هوشنگ مهرپرور " معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد افزود: برای تجهیز آزمایشگاه دانشکده پرستاری دست یاری به سمت خیران دراز می‌کنیم و امیدواریم همانطورکه خیران شهرستان میبد در بخش‌های مختلف فعال هستند در حوزه آموزشی و دانشکده پرستاری هم به کمک ما بیایند.

وی در پایان بیان داشت: دانشجویان دانشکده پرستاری میبد از ترم جديد در ساختمان جدید مشغول تحصیل خواهند بود که در حال حاضر یکسری عملیات عمرانی در این محل در حال انجام و آماده‌سازی است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.