Skip to Content

قصه‌گویان میبدی خوش درخشیدند


4 بانوی قصه‌گو از شهرستان میبد به مرحله منطقه‌ای نخستین جشنواره قصه‌گویی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که به میزبانی شهر کاشان برگزار می‌شود، راه یافتند.

به گزارش میبدخبر، در مرحله منطقه‌ای این جشنواره بیست قصه‌گوی یزدی متشکل از 15 کتابدار و 5 قصه‌گو در بخش آزاد به رقابت با قصه‌گویانی از استان‌های اصفهان و مرکزی خواهد پرداخت.

شایان ذکر است مریم علیخانی، فرشته زارع، طیبه‌سادات حسینی و الهام آقایی‌نژاد از میبد 4 بانوی میبدی بوده که به مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی نهاد راه یافته‌اند.

مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی نهاد با حضور قصه‌گویان استان‌های اصفهان، مرکزی و یزد روزهای 8 و 9 بهمن‌ماه در شهر کاشان برگزار می‌شود و برگزیدگان این مرحله، به دور نهایی جشنواره راه خواهند یافت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.