Skip to Contentهمزمان با ایام هفته بسیج مسئولان شهرستان میبد با پیشکسوتان بسیجی دیدار کردند.

به گزارش میبدخبر، همزمان با ایام هفته بسیج مسئولان شهرستان میبد با حضور در منزل رزمندگان و بسیجیان پیشکسوت میبدی، ضمن دیدار و گفتگو با آنان از زحمات و تلاشهای آنان تجلیل کردند.

دراین دیدارهای صمیمانه پیشکسوتان بسیجی علی محمد دهقانی، حسنعلی غنی پور و علی بمان کریمزاده به بیان خاطرات خود پرداختند.

در این دیدار معنوی حجت الاسلام محمد اعرافی بیان کرد: یشکسوتان بسیجی میتوانند با تجربه خود راه گشای بسیجیان جوان باشند که میخواهند در این راه قدمهای بزرگ بردارند.

وی با اشاره به رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: امروز پیشکسوتان بسیج و پاسدار در همه عرصه ها با روحیه بالای بسیجی همچنان منشا خدمت هستند.

امام جمعه موقت میبد در پایان تصریح داشت: تمام پیشکسوتان عزیز با قرار گرفتن در کنار نیروی جوان موفقیت ها و پیروزی های زیادی را برای نظام  کسب کرده و شما سرمایه های بسیج و سپاه هستید.

در پایان نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام اعرافی در منزل پیشکسوت بسیجی علی بمان کریمزاده اقامه شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.