Skip to Contentبازنده بازی روحانی معلوم است، قبلا کسی که فرمانده کل قوا هم بود پا در این میدان گذاشت و فرجامش را دیدیم، او تازه به اندازه روحانی و اطرافیانش پرونده نداشت.

میبد خبر؛ حسین شمسیان در واکنش به تندروی‌های روحانی در کانال تلگرامی خود نوشت:

ظاهرا موج انفجار موشک‌های سپاه در «دیر الزور» هنوز ادامه دارد و به روحانی رسیده! عصبانیت روحانی از سپاه، در روزهایی که همه مردم ایران از اقدام سپاه احساس غرور می کنند، حکایت غریبی است.

راز عقده روحانی از فرزندان ملت چیست!؟ آن هم در ایامی که حتی گزارشگر بی‌بی‌سی هم در توئیت خودش، خوشحالی پاکستانی‌های لندن را روایت می‌کند!

چرا روحانی از اسلحه و اقتدار سپاه می‌ترسد!؟ مگر جز این است که اسلحه و اقتدار سپاه، در دل داعش و اربابش آمریکا و اسرائیل وحشت انداخته!؟

چگونه کسی که نتوانست یک اسلحه موجود در خانه‌اش را کنترل کند و...، به نهادی قانونی که سال‌هاست اسلحه‌اش رو به دشمن وحافظ منافع ملت است طعنه می‌زند!؟

همین حالا مگر روحانی زیر سایه امنیت ناشی از اقتدار سپاه -و دیگر فرزندان سربلند ایران- زندگی نمی‌کند و از هر خطری با فداکاری همینان در امان نیست!؟

اگر یک هفته این دستان حمایت گر از سر قدرنشناسانِ آرمیده در کاخ ها برداشته شود، ماجرای بازار برده فروشان داعش و زنان ایزدی تکرار نمی‌شود؟!

پس چرا بر سر شاخ بن می‌برد!؟

چرا روحانی همزمان با تاریخی ترین تحریم های آمریکا علیه سپاه،به سپاه حمله می‌کند!؟

آیا نگاه آمریکا و روحانی به سپاه یکسان است؟!

آیا هردوی آنها سپاه را دشمن خود می دانند!؟

آیا هردوی آنها سپاه را مانع پیشبرد اهداف خود می دانند!؟

آیا روحانی هم مانند آمریکایی‌ها نگران آزادی و تجارت و اقتصاد آزاد در ایران است!؟

اگر بله، چرا دست برادرش حسین فریدون یا وزرای چند هزار میلیاردی‌اش را از سر اقتصاد کوتاه نمی‌کند!؟

 چرا جلوی قاچاق سازمان یافته توسط برخی نور چشمی‌ها را نمی‌گیرد!؟

بازنده بازی روحانی معلوم است، قبلا کسی که فرمانده کل قوا هم بود پا در این میدان گذاشت و فرجامش را دیدیم، او تازه به اندازه روحانی و اطرافیانش  پرونده نداشت.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.