Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد خبرداد؛


فرمانده انتظامی میبد از دستگیری پنج نفر سارق بومی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ سیدمحمد طاهر موسوی اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان میبد پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر سرقت احشام، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و پس از تحقیقات و اقدامات پلیسی موفق به دستگیری سارقان شدند.

وی افزود: در این رابطه ۴ فقره سرقت احشام به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال کشف شده است و ۵ نفر سارق و یک نفر مال‌خر که همگی بومی شهرستان میبد هستند، دستگیر و با دستور مقامات قضایی روانه زندان شده‌اند.

موسوی، با بیان اینکه متهمان به بزه خود اعتراف کرده‌اند، بیان کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان از مردم خواست ضمن مراقبت از اماکن نگهداری احشام، هرگونه گزارش سرقت را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

نارین
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.