بازگشت به صفحه کامل

سرهنگ ولی الله حسین محمدی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر :

خصومت شخصی انگیزه عامل قتل در محمودآباد


به گزارش خبرنگار میبد خبر: 13 نوروز امسال محله محمودآباد شاهد وقوع یک جنایت بود. مرد جوانی 28 ساله به نام الف. م با ضربات چاقو از پای درآمد. سرهنگ ولی الله حسین محمدی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر درباره این حادثه اعلام کرد: با اقدامات فنی، اطلاعاتی، کارآگاهی دایر جنایی پلیس آگاهی عامل قتل در محله محمودآباد شناسایی و ظرف کمتر از 10 روز دستگیر شد. وی اظهار داشت: قاتل م . ص، 24 سال سن دارد و اهل یکی از شهرهای شمالی کشور است و چندین سال است که در میبد ساکن است. وی پس از قتل به سمت شمال کشور متواری شده که با اقدامات دایره جناحی پلیس در یکی از شهرهای شمالی بازداشت شد. سرهنگ محمدی ادامه داد: قاتل انگیزه خود را از قتل خصومت شخصی عنوان کرده است. وی در مورد نحوه این جنایت تصریح کرد: قاتل با گوشی تلفن همراه خود با مقتول تماس گرفته و از درب وارد منزل مقتول شده و پس از بحث و جدل، با مقتول درگیر شده و با ضربات چاقو وی را به قتل می رساند. سرهنگ محمدی خاطر نشان ساخت: با حضور مسئولان قضایی، ماموران انتظامی و کارگاهی استان با حضور قاتل بر سر صحنه جرم، صحنه قتل و شیوه قتل توسط قاتل بازسازی شد.

به گزارش خبرنگار میبد خبر: 13 نوروز امسال محله محمودآباد شاهد وقوع یک جنایت بود. مرد جوانی 28 ساله به نام الف. م با ضربات چاقو از پای درآمد.

سرهنگ ولی الله حسین محمدی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر درباره این حادثه اعلام کرد: با اقدامات فنی، اطلاعاتی، کارآگاهی دایر جنایی پلیس آگاهی عامل قتل در محله محمودآباد شناسایی و ظرف کمتر از 10 روز دستگیر شد.

وی اظهار داشت: قاتل م . ص، 24 سال سن دارد و اهل یکی از شهرهای شمالی کشور است و چندین سال است که در میبد ساکن است. وی پس از قتل به سمت شمال کشور متواری شده که با اقدامات دایره جناحی پلیس در یکی از شهرهای شمالی بازداشت شد.

سرهنگ محمدی ادامه داد: قاتل انگیزه خود را از قتل خصومت شخصی عنوان کرده است.

وی در مورد نحوه این جنایت تصریح کرد: قاتل با گوشی تلفن همراه خود با مقتول تماس گرفته و از درب وارد منزل مقتول شده و پس از بحث و جدل، با مقتول درگیر شده و با ضربات چاقو وی را به قتل می رساند.

سرهنگ محمدی خاطر نشان ساخت: با حضور مسئولان قضایی، ماموران انتظامی و کارگاهی استان با حضور قاتل بر سر صحنه جرم، صحنه قتل و شیوه قتل توسط قاتل بازسازی شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.