بازگشت به صفحه کامل

سردار نقدی:

حضور بسيج در همه عرصه‌ها آخرين فرمان حضرت امام خمينی به سپاه است/ اگر غیرت باشد غلبه بر تحریم‌ها کار سختی نیست


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیاده‌سازی نظریه حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه بسیج حقیقی باید در قالب فرمول دفاع همه‌جانبه شکل گیرد، مستکبران را مستاصل کرده چراکه از هر مسیری علیه انقلاب وارد می‌شوند، به سد بسیج و سپاه می‌خورند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در هیئت عاشقان ولایت بسیجیان شهرستان کبودرآهنگ همدان گفت: آخرین پیام امام خمینی علیه الرحمه خطاب به سپاه پس از جنگ، پاسخ قاطع به همه یاوه گویی های این روزهای بیگانگان بویژه انگلیسی های خبیث علیه سپاه است.

سردار نقدی آخرین فرمان امام را به سپاه در 26 شهریور 67 یادآور شده و افزود: امام در این پیام می فرمایند واجب است پیشکسوتان جهاد و شهادت در همه ی صحنه ها حاضر و آماده باشند و از کید و مکر جهانخواران و آمریکا و شوروی غافل نمانند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد: امام خمینی علیه الرحمه در این پیام دو بار بر ضرورت تبیین و پیاده سازی استراتژی دفاع همه جانبه تاکید می کنند و می فرمایند «رسیدن به تشکل واقعی و حقیقی بسیج مستلزم اجرای فرمول خاص دفاع همه جانبه است» یعنی از منظر امام خمینی علیه الرحمه آن بسیجی، حقیقی و واقعی است که همه جانبه و در همه عرصه ها باشد نه فقط در عرصه نظامی.

وی با بیان اینکه امروز می بینیم که با هدایت الهی و منحصر به فرد رهبر بزرگوارمان این نظریه امام خمینی علیه الرحمه پیاده سازی شده، ادامه داد: بسیجیان با سازماندهی دفاع همه جانبه در همه عرصه ها خط مستحکمی را مقابل زورگویان بین المللی تشکیل داده اند و آمریکا و صهیونیسم و انگلیس خبیث از هر معبری که می خواهند علیه انقلاب ملت ایران عمل کنند به سد بسیج و سپاه می خورند.

وی به برخی روش های دشمن در برابر انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: آنها تروریست می فرستند که با امداد غیبی بدست بسیجیان نابود می شود؛ کماندوی دریایی می فرستند که به دست سلحشوران نیروی دریایی سپاه اسیر می شوند؛ پهپاد می فرستند که با کمک خدا به دست نیروی هوافضا گرفتار می شود، غنیمت می گیرند یا نابودش می کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه تصریح کرد: آنها جاسوس می فرستند که به فضل پروردگار اطلاعات سپاه آنها را می گیرد و می خواهند با تهاجم فرهنگی ملت ایران را استحاله کنند که با عنایت خدا بسیجیان با حلقه های صالحین و کار گسترده فرهنگی و رسانه ای آنها را خنثی می کنند.

وی تحریم دشمنان با هدف به تسلیم کشاندن ملت ایران را یادآور شده و تاکید کرد: بسیج به مدد خدای متعال با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بی اثر بودن تحریم ها و امکان رشد اقتصادی در شرایط تحریم را اثبات می کند و با وجود اینکه امکانات دولتی را در اختیار ندارد بلکه با همان امکانات ناچیز مردمی با ایجاد صد هزار شغل در طول کمتر از دوسال اثبات می کند که اگر غیرت و ایمان باشد غلبه بر همه تحریم ها و شکوفایی اقتصادی کار سختی نیست.

سردار نقدی با اشاره به جنگ نرم دشمن ابراز داشت: آنها می خواهند با جنجال رسانه ای و فضای مجازی روحیه ملت را در هم بشکنند که صف آرایی بسیجیان در فضای رسانه ای و مجازی آنها را شکست می دهد فلذا حق دارند که از دست سپاه و بسیج عصبانی باشند و جیغ بنفش بکشند چون می بینند از هر معبری می خواهند ملت ایران را محاصره و تسلیم کنند به سد بسیج و سپاه برمی خورند.

وی به جنجال گسترده ای که این روزها توسط رسانه های رژیم سلطنتی انگلیس خبیث علیه سپاه به راه انداخته شده اشاره و بیان کرد: آنها وقتی می بینند در اوج تحریم ها خط راه آهن بین المللی با حضور سه رییس جمهور افتتاح می شود که سپاه ساخته است؛ وقتی می بینند در اوج تحریم ها تونل 27 کیلومتری قمرود که فناوری آن فقط در دست چند ابرقدرت طراز اول صنعتی است به دست مهندسین سپاه ساخته می شود؛ وقتی آر کیو 170 را در اوج ناباوری آنها متخصصان سپاه با امداد الهی می سازند؛ وقتی خط لوله گاز هزار کیلومتری به پاکستان را مهندسان سپاه می کشند و تحریم های اقتصادی آنها را باد هوا می کنند حق دارند عصبانی باشند و با جیغ بنفش نیروهای مسلح ما را فاسد بخوانند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود اظهار داشت: این عصبانیت انگلیس خبیث و عوامل داخلی آنها نشان می دهد که سازماندهی سپاه و بسیج در قالب استراتژی دفاع همه جانبه که امام خمینی علیه الرحمه نظریه آن را مطرح کردند و امام خامنه ای نیز با هوشمندی و تدبیر و هدایت الهی آن را جامه عمل پوشیدند؛ این نظریه موثرترین راهکار علیه دشمن بوده است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: با استمرار حضور و صف آرایی سپاه و بسیج در همه عرصه ها در مقابل دشمن، پیروزی های ملت ایران ادامه می یابد و در آینده نزدیک ان شاء الله به کوری چشم دشمنان، منطقه از لوث وجود آمریکا و انگلیس و صهیونیسم پاک خواهد شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.