Skip to Content

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میبد خبر داد:


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میبد از جمع‌آوری بیش از 567 میلیون ریال فطریه و کفاره در این شهرستان خبر داد.

حسین زین‌الدینی مدیر کمیته امداد شهرستان میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر با بیان اینکه صندوق‌های کمیته امداد در 30 پایگاه مستقر شده و اقدام به جمع آوری فطریه و کفاره شهروندان کردند،افزود: طبق آمار اولیه، تاکنون بیش از 567 میلیون ریال فطریه و کفاره جمع آوری شده که از این مبلغ 260 میلیون ریال فطریه و مابقی کفاره پرداختی شهروندان میبدی بوده است.

وی اظهار داشت: به‌ منظور ترویج احکام و آشنایی بیشتر مردم با مسائل شرعی، امسال در محل‌های برگزاری نماز عید فطر در سطح شهرستان با استقرار روحانیون و طلاب به سؤالات همشهریان در زمینه‌های مختلف پاسخ داده شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میبد خاطرنشان کرد: زکات جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان ممکن برای کمک‌هزینه معیشت، رفع سوء تغذیه کودکان، کمک‌هزینه تحصیلی، بهداشت و درمان، جهیزیه، مسکن فقرا و مساکین هزینه می‌شود.

زین الدینی در پایان اظهار داشت: این نهاد همچنان آمادگی دارد تا کفارات مردم را در جهت اطعام محرومین دریافت کند.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.