Skip to Contentجمعی از مسئولین با حضور در منزل مرحومه تقی نژاد از اقدام خداپسندانه پدر، مادر و همسر آن مرحومه در اهدا اعضا و نجات جان بیماران قدردانی کردند.

به گزارش میبد خبر، جمعی از مسئولین با حضور در منزل مرحومه تقی نژاد از اقدام خداپسندانه پدر، مادر و همسر آن مرحومه در اهدا اعضا و نجات جان بیماران با اهدا لوح سپاس و تندیس ایثار قدردانی کردند.

گفتنی است هفدهمین اهدای عضو در سال 97 در استان با ایثار و فداکاری خانواده مرحومه آسیه تقی نژاد شورک 31 ساله اهل و ساکن میبد در بیمارستان شهید دکتر رهنمون یزد به وقوع پیوست.

لازم به ذکر است اعضای بدن این ایثارگر که دچار مرگ مغزی شده بود طی یک اقدام خداپسندانه و در تاریخ 15 مهرماه با رضایت خانواده وی در بیمارستان سینای شیراز تقدیم هم‌وطنان نیازمند شد.

ایشان پیش‌ازاین در سامانه اهدا عضو ثبت‌نام و کارت اهدا عضو نیز دریافت کرده بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.