Skip to Content

با حضور معاونت توسعه وپشتیبانی ورزش وجوانان استان صورت پذیرفت؛


طی مراسمی با حضور معاونت توسعه وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان استان از فعالان عرصه فوتبال میبد توسط هیات فوتبال شهرستان تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر، جلسه هم اندیشی با حضور علی محمد شیخی معاونت توسعه وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان استان و حسین فلاح فرماندار و اعضای هیات فوتبال میبد با محوریت بررسی مشکلات ورزش پر طرفدار فوتبال در ساختمان هیات فوتبال میبد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه اعضای هیات فوتبال میبد به بیان مسائل و مشکلات موجود بر سر راه ورزش  پرطرفدار  فوتبال پرداختند.

در ادامه نیز فرماندار میبد و معاونت توسعه وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان استان سخنانی را پیرامون مسائل مطرح شده بیان داشتند و راهکارهایی برای رشد و توسعه فوتبال و فوتسال در میبد ارائه شد و اعضای هیات فوتبال نیز با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود، چگونگی پیشبرد اهداف هیات فوتبال شهرستان میبد را مورد بررسی قرار دادند.

تکمیل پروژه استخر شهیدیه و افتتاح آن در هفته دولت، پیگیری زمین چمن مصنوعی و روشنایی ورزشگاه شهید چمران تا یک ماه آینده از مباحث دیگری بود که به آنها پرداخته شد و معاونت توسعه وپشتیبانی اداره کل ورزش وجوانان استان در این زمینه قول های مساعدی داد.

در پایان این مراسم نیز از سوی هیات فوتبال شهرستان از فعالان عرصه فوتبال میبد تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.