Skip to Contentیوم الله سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است.

به گزارش میبد خبر، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان میبد به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ماه  بیانیه ای منتشر کرده است که متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله سیزده آبان، روز تبلور نفرت درونی ملت شریف ایران نسبت به استکبار جهانی است. روزی که به حق نام دانشجویان و دانش آموزان مبارز و شجاع بر تارک آن می درخشد، تا جوانان و نوجوانان عزیز سرزمین ایران بدانند، پیشرفت این کشور تنها در گرو استقلال و عدم وابستگی به شرق و غرب عالم است.

براستی جان فشانی های دانش آموزان و دانشجویان ایران اسلامی که بر گرفته از فرهنگ عاشورایی است هرگز از یاد و خاطره مردم ایران اسلامی زدوده نخواهد شد و عاشورا جاری فریادی است که در طول تاریخ علیه ستم و ظلم به صدا در آمده تا ایستادگی قامت ظالمان تاریخ را بشکند و نغمه دادخواهی مظلومان را به گوش جهانیان برساند.

امروز آمریکا منفورترین کشور و رئیس‌جمهور آمریکا منفورترین فرد در میان جهانیان است. امسال یوم الله 13 آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که دولت متجاوز آمریکا با زیر پا گذاشتن تعهدات خود با مردم ایران و مردم جهان به سمت یاغی‌گری و سلطه طلبی بیشتر پیش می‌رود و حتی حقوق همپیمانان خود در آسیا و اروپا و آفریقا را نادیده می‌گیرد.

13 آبان باید زنده بماند چون نهضت عاشورا زنده است، چون صف حق جویان و باطل گرایان همیشه جداست، چون مرز بین عدالت و ظلم روشن است، چون دشمنان ما به جز زبان استقامت را نمی فهمند و به هیچ قیمت از اراده باطل خود دست برنمی دارند.

سپاه، بسیج و نیروهای انقلاب در کنار هم یک صدا و یک زبان اراده کردند که نقشه‌های شوم آمریکا را با اتحاد ملی و انسجام اسلامی درهم شکنند. نیروهای همیشه آماده سپاه و بسیج در شهرستان میبد امسال نیز با فریادهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس به خیابان خواهند آمد و در کنار امت حزب الله ایران برای استکبار جهانی آرزوی نابودی می‌کنند.

سپاه ناحیه میبد ضمن گرامیداشت یاد وخاطره رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به خون خفته انقلاب اسلامی و شهدای ۱۳ آبان و دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم و با ادای احترام به همه ایثارگران وخانواده معظم شهدا و با تجدید بیعت و میثاق با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) از روحانیون و طلاب، اساتید و دانشجویان، فرهنگیان و دانش آموزان و آحاد مردم شهید پرورشهرستان میبد برای حضور پرشور و گسترده در مراسم یوم الله ۱۳ آبان دعوت بعمل می آورد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.