Skip to Content

رئیس بهزیستی میبد عنوان کرد


رئیس بهزیستی شهرستان میبد از بهره مندی 243 کودک میبدی از طرح «یک وعده غذای گرم» در روستا مهدهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با سراسر کشور طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهدهای تحت نظارت بهزیستی میبد با حضور جمعی از مسئولین میبد به صورت نمادین در روستا مهد فاطمه الزهرا رکن آباد اجرا شد.

سید محسن فلاح در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص اجرای این طرح بیان داشت: طرح یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد این شهرستان باهدف تأمین نیازهای غذایی کودکان، افزایش آگاهی مربیان و کودکان از طریق اصلاح عادات و رفتارهای تغذیه‌ای کودکان آغاز شد.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌ گرفته طرح تأمین یک وعده‌غذای گرم در 8 روستا مهد شهرستان برای 243 کودک اجرا می شود.

رئیس بهزیستی شهرستان میبد اظهار داشت: هزینه این طرح برای هر کودک 2 هزار و 200 تومان و در مدت 120 روز کاری تا پایان اسفندماه با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ادامه می یابد.

فلاح در پایان ابراز داشت: امسال 650 میلیون ریال اعتبار برای اجرای این طرح اختصاص داده‌ شده و کودکان از غذای گرم باکیفیت بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.