Skip to Contentبه منظور ارتقای سطح علمی و عملی راهنمایان تور، کارگاه آموزشی میبد شناسی(بلد محلی) توسط گروه ایرانشناسی دانشگاه میبد و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان در دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه، به همت گروه ایرانشناسی دانشگاه میبد، اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان میبد و با همکاری انجمن یاوران یادگارهای فرهنگی کهن شهر میبد به منظور ارتقای سطح علمی و عملی راهنمایان تور، کارگاه آموزشی میبد شناسی(بلد محلی)  از تاریخ 5 لغایت 15 اسفند در زمینه های:  فنون تور گردانی، آشنایی با جاذبه های تاریخی شهرستان، آشنایی با جغرافیای جهانگردی و اکوتوریسم، آشنایی با فرهنگ عامه، آشنایی با اصطلاحات انگلیسی در زمینه میراث فرهنگی، گردشگری ورزش و سلامت، آشنایی با معماری بومی ویژه میبد، بهداشت سفر و محیط زیست، آشنایی با صنایع دستی شهرستان میبد، ژئوتوریسم و آموزش عملی تور توسط اساتید مجرب و متخصص در دانشگاه میبد برگزار می شود.

شایان ذکر است ثبت نام برای عموم آزاد می باشد و علاقه مندان جهت ثبت نام به اداره میراث فرهنگی میبد و یا روابط عمومی دانشگاه مراجعه کنند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.