Skip to Contentاولین جشنواره تابستانی استان یزد با حضور 70 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان برگزار می‌شود .

به گزارش میبد خبر، «محمدرضا نصیری» سرپرست معاونت گردشگری اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان يزد در این خصوص گفت: استان یزد از هفدهم لغایت نوزدهم خرداد ماه میزبان 70 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری از هشت استان مطرح کشور در زمینه گردشگری خواهد بود .

این مقام مسئول تصریح کرد: به دنبال مطالعات و بررسی های انجام شده جهت استفاده حداکثری از فصول Low Seasenیا فصولی که گردشگری خارجی کمتری در کشور حضور دارد (ماه‌های تیر و مرداد) اقدام به برگزاری این جشنواره كرده‌ایم تا متناسب با ظرفیت شهرستان‌های استان و همچنین تعامل و همکاری با دیگر استان‌های کشور برنامه‌های خاص و قابل توجهی تدارک دیده شود .

وی ابراز اميدواري كرد كه با تعامل و همکاری همه جانبه بتوانیم در ماه‌هایی که گردشگر خارجی در شهر و کشور کمتر حضور دارند، با برگزاری تورهای داخلی، رونق بیشتری در صنعت گردشگری استان ایجاد شود .

نصیری اظهاركرد: مدیران و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی استان‌های تهران، البرز، تبریز، اصفهان، شیراز، کرمان، قزوین و گیلان در استان یزد جهت آشنا شدن با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های گردشگری اين استان حضور خواهند يافت.

سرپرست معاونت گردشگری استان در پايان نيز عنوان کرد: بازدید از بافت تاریخی شهر یزد، مناطق ییلاقی شهرستان تفت و مهریز، مناطق کویری شهرستان‌های اردکان و بافق، بازدید از هتل‌های سنتی و مجموعه‌های در حال ساخت استان و نشست با دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و هتلداران استان از جمله برنامه‌های این جشنواره خواهد بود .

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان