Skip to Contentکارشناس اداره کل هواشناسی یزد از بارش 10 سانتیمتر برف، جمعه شب در هر یک از روستاهای دره شیر تفت و خود سفلی ندوشن میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، علی رضا حیدری در ارتباط با بارش های اخیر گفت: در باجگان 6 سانتیمتر برف و چهار میلیمتر باران، در کوشک، سه سانتیمتر برف و سه میلیمتر باران، در آسفیج 5.5 میلیمتر باران و در مزرعه میرها هم 5.9 میلیمتر باران گزارش شده است.

به گفته وی در سخوید چهار سانتیمتر برف و 6 میلیمتر باران، در دهشیر 2 سانتیمتر برف و 2 میلیمتر باران، علی اباد چهل گزی هفت میلیمتر باران و در بنادک سادات 1.5 س برف و هفت میلیمتر آب حاصل از آن گزارش شده است.
وی اظهار داشت: در گل افشان 2.5 س برف و 6 م باران، منشاد 6 س برف و 9 م باران، اشنیز بالا 5 م باران، خود سفلی 10 م باران، آمحسن دهبالا هشت س برف و 5 م باران، بیداخوید 4 س برف و 6 م باران و در طزرجان هم سه س برف و 5 م باران گزارش شد.
همچنین در سلطانب سه س برف و 5 م باران، دره شیر هفت م آب حاصل از برف و در دستجرد هم 10 س برف و 11 م باران آمد.

انتهای پیام/

ایرنا 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.