Skip to Content

با حضور آیت الله اعرافی صورت گرفت؛


در مراسمی با حضور آیت الله اعرافی از مدال‌آوران و پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای شهرستان میبد تجلیل شد.

سید حسین آتشی رئیس هیات زورخانه ای و پهلوانی میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر در رابطه با مراسم تجلیل بیان داشت: در این مراسم با حضور آیت الله اعرافی از 24 باستانی کار میبدی که در سال گذشته موفق به کسب 34 حکم قهرمانی کشوری شده بودند، تجلیل شد.

وی افزود: در این راستا از محمد تقی حقیری مدیر زورخانه بشنیغان، میثم رشیدی مدیر زورخانه دلاوران بفروئیه و حافظ فلاح پوری مدیر زورخانه علمدار یخدان بعنوان مدیران موفق و برتر این ورزش نیز تقدیر شد.

آتشی در رابطه با جایگاه ورزش پهلوانی و زورخانه ای در میبد اظهار داشت:  شهرستان میبد با داشتن 17 زورخانه فعال نسبت به جمعیت مقام اول را به خود اختصاص داده است و در سال گذشته نیز استان یزد با داشتن 84 حکم قهرمانی کشوری مقام سوم کشوری را بدست آورد که از این تعداد 34 حکم قهرمانی توسط باستانی کاران میبدی کسب شده است.

وی با اشاره به اینکه باستانی کاران میبدی در حد عالی سلامت و صحت قرار دارند، ابراز داشت: در مسابقات جام رمضان میبد با بیشترین تعداد شرکت کننده و دریافت 53 حکم قهرمانی استانی عنوان برتر این مسابقات را کسب کرد.

آتشی در پایان از تشکیل تیمی منسجم از باستانی کاران میبدی با عنوان تیم نارین برای شرکت در مسابقات لیگ کشوری خبر داد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.