Skip to Contentرئیس اداره ورزش و جوانان میبد گفت: همزمان با سراسر کشور اولین المپیاد ورزش‌های همگانی در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا زارع بیدکی رئیس اداره ورزش و جوانان میبد با اعلام این خبر گفت: در راستای همگانی کردن ورزش و توسعه ورزش در بین اقشار جامعه و همچنین افزایش شور و نشاط اجتماعی، اولین دوره المپیاد ورزش همگانی در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

وی افزود: در این المپیاد ورزشکاران علاقمند در هشت رشته طناب زنی، دارت، شوت بسکتبال، روپایی، طناب کشی، والیبال سه نفره، داژبال و پنالتی هدفمند با همکاری هیات‌های ورزشی و هیات ورزش همگانی به رقابت می‌پردازند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میبد با اشاره به این که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام برای حضور در این مسابقات به اداراه ورزش و جوانان شهرستان‌ مراجعه کنند، اظهار كرد: این مسابقات جهت آقایان در روز 6 بهمن ماه از ساعت 8 صبح در پارک بهاران و برای بانوان روز 21 بهمن ماه از ساعت 8 صبح در ورزشگاه شهید چمران برگزار می شود.

زارع ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین مردم و خانواده‌ها و استعدادیابی را از اهم اهداف این المپیاد بر شمرد و گفت: امیدواریم بتوانیم با برگزاری این مسابقات گام بلندی در توسعه ورزش همگانی و ترغیب مردم به ورزش کردن برداریم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.