Skip to Content

با حضور مسئولین شهرستان و بخش بفروئیه؛


با حضور مسئولین شهرستان میبد و بخش بفروئیه آموزشگاه خیری شهداء بفروئیه افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، آیین افتتاحیه آموزشگاه شهدا بفروئیه با حضور فرماندار، بخشدار بفروئیه، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد و خیر بانی ساخت این آموزشگاه برگزار شد.

محسن موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میبد درباره احداث این آموزشگاه خیری بیان داشت: آموزشگاه شهداء بفروئیه در زمینی به مساحت 2 هزار 60 متر مربع و زیر بنای هزار و 230 متر مربع در سال 1395 توسط سید رضا موسوی خیر شهر بفروئیه با پیمانکاری مسعود حیدری بفروئی احداث و سال 1396 به بهره برداری رسید.

وی افزود: این آموزشگاه 100 درصد خیری بوده ودارای 8 کلاس می باشد که بطور میانگین برای حدود 300 دانش آموز ظرفیت دارد.

حسین فلاح فرماندار میبد ضمن تقدیر از اقدام نیکوکارانه خیر مدرسه ساز در توسعه بستر فرهنگ و ارتقا دانش بیان داشت: ایجاد و توسعه فضاهای آموزشی توسط مردم و خیرین مدرسه ساز باعث فراهم آوردن زمینه تحصیل هرچه بهتر فرزندان شهرستان می شود.

وی در ادامه مدرسه را کانون درس و تربیت دانست و با یادآوری این که اصلی ترین سرمایه هرکشور سرمایه انسانی است، گفت: تاسیس مدرسه موجب افزایش سرمایه انسانی درکشور می شود.

فلاح تصریح داشت: امروز این دانش آموزان با تلاش و کوشش در علم آموزی خودشان و با مسیر درستی که در زندگی انتخاب می‌کنند قدردان چنین خیّران بزرگواری هستند که برای آن ها سرمایه گذاری کرده و امکانات خوبی فراهم کرده اند.

فرماندار میبد در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: افتتاح این آموزشگاه، سرآغازی باشد برای یک عزم و ارادۀ جدی در بین دانش آموزان برای کسب علم و همۀ دانش آموزان در همۀ مناطق استان بتوانند از امکانات خوبی برای تحصیل بهره مند شوند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.