بازگشت به صفحه کامل
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

امروز بسیج در همه عرصه‌های مورد نیاز حضور دارد


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز بسیج یک مجموعه بسیار کارآمدی است که در همه‌ی زمینه‌هایی که نیاز به حضور آن است، حضور بامعنایی دارد.

به گزارش میبد خبر، سردار فتح‌الله جمیری صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: مجموعه بسیج یک مجموعه کاملا شناخته شده‌ای است و امروز همه در دنیا بسیح را می‌شناسند.

وی افزود: بسیج آن روزی که تشکیل شد ناشناخته بود و چیزی بود که قبل از آن سابقه‌ای در سازمان‌ها و نهادها و مجموعه‌ها نداشت.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اظهار داشت: بسیج کارهای بزرگی را انجام داده و تأثیر بسیار زیادی را در پیروزی‌های بزرگ انقلاب اسلامی داشت.

جمیری ادامه داد: بسیج در خروج منافقین از این کشور، در دفاع مقدس، در کمک به دولت‌ها در ساماندهی کشور و... نقش‌آفرین بوده است.

وی با بیان اینکه در روزهای اول بسیج را با مأموریت‌های امنیتی و مقابله با تهدیدات سخت می‌شناختند، عنوان کرد: اما الحمدلله امروز بسیج یک مجموعه بسیار کارآمدی است که در مقابله با تهدیدات امنیتی و سخت دشمن و در مقابله با تهدیدات نرم دشمن و همچنین درعرصه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی و ورزش و همه‌ی زمینه‌هایی که نیاز به حضور بسیج است، بسیج حضور بامعنایی دارد.

فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه امروز بسیج در اقتصاد مقاومتی فعال است و در عرصه‌های هنری نیز حرف برای گفتن دارد، بیان داشت: خدا را شاکریم که توانسته‌ایم در بخش محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم و مردم‌داری کارهای مؤثری انجام دهیم.

جمیری خاطرنشان کرد: در هفته بسیج برنامه‌هایی داریم که با توجه به تعدد این برنامه ها در مجموعه مدارس، دانشگاه‌ها، اداره‌ها، کارخانه‌ها، اصناف، اقشار و... بیش از 2500 برنامه در نواحی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.