بازگشت به صفحه کامل
با استفاده از اعتبار متمرکز منطقه ای و ملی؛

اجرای پروژه‌های عمرانی میبد سرعت می‌یابد


فرماندار میبد گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی میبد با استفاده از اعتبار متمرکز منطقه ای و ملی سرعت می‌یابد.

به گزارش میبد خبر، در نشست‌های جداگانه‌ای که با حضور فرماندار و بخشداران میبد در مرکز استان یزد برگزار شد، ادامه تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و دیگر مسائل مرتبط با استفاده از اعتبار متمرکز منطقه و ملی بررسی شد.

به گفته حسین فلاح فرماندار میبد، در این ارتباط نشستی با علی علیخانی مدیرکل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای یزد برگزار شد و عملیات اجرایی جاده نیوک به فولاد آلیاژی که مسیر حادثه‌خیزی است، آغاز و بهسازی، ایمن‌سازی و تعریض حدود ۱۰ کیلومتر این مسیر از سمت نیوک بررسی  شد.

وی اضافه کرد: در ادامه مسیر میبد به روستای مزرعه کلانتر به سمت جاده سنتو بررسی و مقرر  شد، مدیرکل راهداری یزد از این مسیر بازدید کند.

به گزارش روز پنجشنبه فرمانداری میبد وی افزود: همچنین طراحی یک دهنه پل در روستای «درین» با توجه به سیلی که چندی قبل در منطقه جاری شد ،نیز مورد پیگیری قرار گرفت.

فرماندار میبد به اختصاص اعتبار برای تأمین آب روستای بنستان از محل آب کوثر و نیز تأمین آب برای نیوک علویه و جلال‌آباد با مساعدت فرمانداری اشاره کرد و یادآور شد: در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مردم این روستاها نیز از آب انتقالی زاینده‌رود به یزد، بهره‌مند می‌شوند.

فرماندار میبد در ادامه به گازرسانی به روستای درین تا پایان ماه جاری به عنوان تنها روستای شهرستان که از نعمت گاز محروم است، خبر داد.

به گفته وی جانمایی اورژانس کمربند ضلع غربی میبد، ساخت، تأمین تجهیزات نیروی انسانی اورژانس بفروئیه و اورژانس سورک و ندوشن برای ۲، سه سال آینده به‌ مرور انجام خواهد شد.

 

فلاح در ادامه گفت: در دیدار دیگری اختصاص۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای مطالبات ساخت درمانگاه شبانه‌روزی ندوشن و نیز تأمین اعتبار برای ادامه کار ساخت این مرکز و مساعدت برای ساخت خانه بهداشت حسن‌آباد به ارزش حدود یک‌ میلیون تومان پیگیری شد.

انتهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.